OSŁONY BOCZNE DO PERGOLI

OSŁONY BOCZNE DO PERGOLI

Innowacyjna gama produktów Closure firmy Pergola to wysokiej jakości rozwiązania osłon bocznych, które można zintegrować z dowolnymi, istniejącymi konstrukcjami

OSŁONY BOCZNE DO PERGOLI

Innowacyjna gama produktów Closure firmy Pergola to wysokiej jakości rozwiązania osłon bocznych, które można zintegrować z dowolnymi, istniejącymi konstrukcjami lub systemami pergoli tarasowych.

OSŁONY BOCZNE DO PERGOLI

Innowacyjna gama produktów Closure firmy Bioklimatik Pergola to wysokiej jakości rozwiązania osłon bocznych, które można zintegrować z dowolnymi, istniejącymi konstrukcjami lub systemami pergoli tarasowych.
pergola ogrodowa nad tarasem, szyby kaskadowe

SZYBY KASKADOWE SAPPHIRE –  to najnowsza generacja innowacyjnej ochrony ścian pergoli czy tarasu, która perfekcyjnie i szczelnie osłania ściany boczne pergoli, panoramicznym, szklanym panelem. Bioclimatic Pergola oferuje wysokiej klasy system hartowanego szkła gilotynowego w cienkiej ramie. To doskonałe połączenie luksusu i funkcjonalności. Dostępne są opcjonalne konfiguracje dwóch lub trzech paneli z doskonale wyważoną pracą mechanizmu ślimakowego. Położenie ruchomych paneli można regulować w zależności od żądanej wysokości. Sterowany za pomocą pilota silnik, zapewnia zrównoważoną pracę góra/dół, a panele mogą również pełnić funkcję balustrad. 
VERTEX ZIP SYSTEM to automatyczna roleta materiałowa, która jest wyjątkowo trwała i praktyczna w użyciu. Prosta i stylowa budowa doskonale integruje się z każdą konstrukcją i pozostałymi systemami Pergola. Skutecznie chroni przed nadmiernym nagrzaniem pomieszczenia, wiatrem, deszczem, oraz owadami. Szeroka gama opcji kolorów ram i tkanin idealnie komponuje się z otoczeniem.

POJEDYNCZE SZYBY PRZESUWNE SLIDIA – System lekkich,  przesuwnych szyb SLIDING GLASS to stylowe i praktyczne rozwiązanie, najczęściej wybierane przez klientów. Przezroczyste ściany podkreślają elegancję, nadają przestrzeni nowoczesny wygląd i głębię. zapewniają ochronę przed deszczem i wiatrem. Połączenie szyb z opcją promiennika podczerwieni umożliwia skuteczne ogrzewanie pergoli od wczesnej wiosny do późnej jesieni.

PODWÓJNE SZYBY PRZESUWNE FRAMEE  – System szyb FRAMEE GLASS to przesuwny system szklany z podwójnie oszklonymi panelami w mocnej ramie.
System jest wykonany z precyzyjnie obramowanych profili aluminiowych, gwarantujących absolutną szczelność zabudowy tarasu.

Szklane osłony boczne do pergoli FRAMEE o niebanalnym designie, uzupełnione stylowymi i funkcjonalnymi dodatkami, doskonale komponują się z nowoczesnymi architektonicznymi przestrzeniami mieszkalnymi. 

System FRAMEE oferuje komfortową pracę, z cichym ruchem i umożliwia przesuwanie poszczególnych paneli przesuwnych w jedną stronę lub w obie równolegle.

PEŁNE ŚCIANY WALLFIX  – to aluminiowa nieruchoma obudowa boczna, która chroni prywatność, jednocześnie poprawiając atrakcyjność wizualną pergoli ogrodowych. Stanowi luksusowe uzupełnienie osłon bocznych Pergola i podkreśla design każdego modelu pergoli.

Proste i eleganckie linie Wallfix doskonale komponują się z nowoczesną konstrukcją pergoli. Zapewniają całkowitą prywatność dzięki aluminiowej, stałej ścianie.

Pergola WYSUWANE SWIND to prosta i funkcjonalna koncepcja osłon ogrodowych, która oferuje ochronę przed wiatrem, zapewniając jednocześnie całkowitą przejrzystość. Ruchomy panel szklany, wyposażony w przyciemniane oświetlenie LED , to stylowe rozwiązanie przeznaczone dla restauracji, kawiarni i tarasów, zarówno prywatnych, jak i komercyjnych. Pergola ruchome sterowane elektrycznie, to niezwykle funkcjonalny i luksusowy system osłon bocznych.

ROLETY TARASOWE z funkcją żaluzji firmy Pergola to rewelacyjny pomysł na ochronę prywatności w pergoli ogrodowej.

rolety solarne, rolety zewnętrzne Pergola, rolety z funkcją żaluzji, rolety fasadowe, rolety tarasowe

Ruchome pióra rolety dają możliwość ochrony domowej prywatności, zachowując jednocześnie dostęp do widoku na zewnątrz. Regulując dostęp światła dziennego do pomieszczeń, uzyskujemy optymalne nasłonecznienie. Silna, odporna na wiatry konstrukcja z blokada antywłamaniową, daje olbrzymią przewagę nad żaluzją zewnętrzną.

Rolety tarasowe z funkcją żaluzji są idealnym sposobem, aby przekształcić otwarty taras w funkcjonalną przestrzeń, z której możemy korzystać niezależnie od  pogody.